Launch trailer Dishonored Game of the Year-edition
Monday 07 October 2013 16:41 | Trailer | Praga | 6 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored krijgt Game of the Year-edition
Friday 13 September 2013 9:10 | Nieuws | Praga | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored DLC - The Brigmore Witches vandaag beschikbaar
Tuesday 13 August 2013 17:24 | Trailer | Praga | 2 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored: Game of the Year duikt op
Wednesday 07 August 2013 8:46 | Nieuws | StanTem | 6 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored: The Brigmore Witches heeft releasedatum
Tuesday 16 July 2013 16:20 | Nieuws | Praga | 1 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored: The Knife of Dunwall nu beschikbaar
Tuesday 16 April 2013 16:40 | Nieuws | Praga | 0 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored: The Knife of Dunwall toont nieuwe gameplaybeelden
Thursday 11 April 2013 16:03 | Trailer | Praga | 0 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored maakt zich klaar voor The Knife of Dunwall
Wednesday 10 April 2013 16:20 | Nieuws | Praga | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored: The Knife of Dunwall komt eraan
Wednesday 13 March 2013 15:49 | Screenshots | Praga | 2 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored DLC The Other Side of the Coin lost nieuw beeld
Wednesday 13 March 2013 9:37 | Screenshots | Puben | 2 reacties (pc - ps3 - x360)
Nieuwe DLC voor Dishonored in de maak?
Monday 25 February 2013 14:50 | Gerucht | Puben | 2 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored: Dunwall City Trials nu beschikbaar op Xbox 360 en pc
Tuesday 11 December 2012 16:36 | Nieuws | Praga | 0 reacties (pc - ps3 - x360)
Nieuwe gameplaybeelden Dishonored: Dunwall City Trials
Thursday 06 December 2012 16:09 | Trailer | Praga | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored heeft patch te pakken
Wednesday 05 December 2012 0:14 | Nieuws | StanTem | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored: Dunwall City Trials-DLC komt in december
Tuesday 27 November 2012 16:13 | Nieuws | Praga | 7 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored 'Killer Moves'-trailer
Thursday 15 November 2012 19:25 | Trailer | Praga | 6 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored: Dunwall City Trials DLC in december
Thursday 25 October 2012 16:21 | Nieuws | Praga | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored – BradyGames Official Map App nu op Android en iOS
Thursday 11 October 2012 16:17 | Nieuws | Praga | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored krijgt lanceringstrailer
Tuesday 09 October 2012 17:02 | Trailer | Praga | 6 reacties (pc - ps3 - x360)
Game van de week - Dishonored
Monday 08 October 2012 11:17 | Nieuws | Praga | 10 reacties (pc - ps3 - x360)
Interactieve Dishonored video tovert je om in een geruisloze sluipmoordenaar
Thursday 04 October 2012 17:36 | Trailer | Praga | 4 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored: The Tales from Dunwall Episode 3: In The Mind of Madness
Thursday 27 September 2012 16:13 | Trailer | Praga | 6 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored: The Hand that Feeds
Wednesday 26 September 2012 16:30 | Trailer | Praga | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored: The Tales from Dunwall
Tuesday 25 September 2012 16:28 | Trailer | Praga | 2 reacties (pc - ps3 - x360)
Je Xbox 360-avatar in Dishonored-jasje
Tuesday 18 September 2012 17:19 | Nieuws | Praga | 1 reacties (x360)
End Game voor Dishonored in laatste developer diary
Tuesday 18 September 2012 16:10 | Trailer | Praga | 0 reacties (pc - ps3 - x360)
The Drunken Whaler - Dishonored Remix Wedstrijd
Friday 14 September 2012 17:38 | Nieuws | Praga | 1 reacties (pc - ps3 - x360)
Experience Developer Documentaire voor Dishonored
Thursday 13 September 2012 16:31 | Trailer | Praga | 0 reacties (pc - ps3 - x360)
Ontdek de unieke spelwereld van Dishonored
Thursday 06 September 2012 17:15 | Trailer | Praga | 4 reacties (pc - ps3 - x360)
Gratis iPhone game Dishonored Rat Assassin
Friday 31 August 2012 12:40 | Mobile | Praga | 7 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored toont Study of Stealth-trailer
Thursday 23 August 2012 17:20 | Trailer | Praga | 1 reacties (pc - ps3 - x360)
Creatief moorden in nieuwe Dishonored trailer
Thursday 09 August 2012 19:21 | Trailer | Panaramo | 4 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored onthult sterrencast
Monday 06 August 2012 9:34 | Nieuws | Wimpie | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
Symbiote maakt figurines Bethesda-franchises
Thursday 02 August 2012 9:34 | Nieuws | Praga | 2 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored pakt uit met indrukwekkend pre-order kwartet
Friday 27 July 2012 11:15 | Trailer | Praga | 4 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored-ontwikkelaar niet geïnteresseerd in shooters
Thursday 26 July 2012 16:51 | Nieuws | Christian Vuye | 4 reacties (ps3 - x360)
Gewaagde ontsnappingen in Dishonored-trailer
Thursday 26 July 2012 16:12 | Trailer | Praga | 6 reacties (pc - ps3 - x360)
Stealth en geweld in Dishonored gameplay videos
Friday 29 June 2012 15:00 | Trailer | Praga | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored 12 uur lang voor 'directe spelers'
Monday 18 June 2012 20:49 | Nieuws | Y@nnick. | 4 reacties (pc - ps3 - x360)
E3 2012: De 9lives crew bespreekt Dishonored
Friday 15 June 2012 8:34 | 9livesTV | Praga | 7 reacties (pc - ps3 - x360)
E3 2012: E3 2012 - Dishonored Gameplay Demo
Monday 11 June 2012 10:27 | Trailer | Praga | 4 reacties (pc - ps3 - x360)
E3 2012: Dishonored krijgt E3-trailer
Friday 01 June 2012 12:57 | Trailer | Praga | 12 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored in de herfst in de rekken
Thursday 10 May 2012 16:03 | Nieuws | Praga | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
Spectaculaire Dishonored Trailer
Tuesday 17 April 2012 16:17 | Trailer | Praga | 23 reacties (pc - ps3 - x360)
Dishonored levert in stilte nieuwe plaatjes af
Thursday 25 August 2011 8:53 | Screenshots | Mich | 2 reacties (pc - ps3 - x360)

Informatie over Dishonored


Releasedatum: 12-10-2012
Ontwikkeld door: Arkane Studios
Uitgegeven door: Bethesda Softworks
Genre: FPS
Multiplayer
Beschikbaar op: pc x360 ps3
Age 18+

7.2

0


Al 15 stemmen
Positie op de 9Lives ranking #1407 [?]
4 members willen dit spel. Voeg dit spel toe aan mijn wenslijst » 2 members hebben dit spel. Voeg dit spel toe aan mijn collectie »

Video's over deze game

9Lives - next generation gaming Trailer - 00:04:22 min Meer
Copyright © 2013 Telenet N.V. - Wedstrijdreglement - Algemene voorwaarden - Mobiele website