Aliens vs Predator 3

Nieuwe DLC voor Aliens vs. Predator in juli
Wednesday 30 June 2010 16:56 | Nieuws | Praga | 19 reacties (pc - ps3 - x360)
DLC voor Aliens vs Predator verschijnt volgende week
Tuesday 09 March 2010 14:28 | Nieuws | pieterm | 14 reacties (pc - ps3 - x360)
Aliens versus Predator stormt meteen binnen op één
Monday 22 February 2010 11:49 | Nieuws | pieterm | 29 reacties (pc - ps3 - x360)
Aliens vs Predator toont nog meer bloederig multiplayergeweld
Tuesday 16 February 2010 16:54 | Trailer | Mich | 28 reacties (pc - ps3 - x360)
Overleef in multiplayer van Aliens vs Predator
Friday 12 February 2010 12:52 | Trailer | kimme1975 | 15 reacties (pc - ps3 - x360)
Oplossing in de maak voor multiplayerdemo Aliens vs Predator
Friday 05 February 2010 13:14 | Nieuws | kimme1975 | 25 reacties (pc - ps3 - x360)
Online multiplayerdemo Aliens vs Predator vandaag beschikbaar
Thursday 04 February 2010 11:41 | Nieuws | kimme1975 | 29 reacties (pc - ps3 - x360)
Beleef de schrik van je leven in Aliens vs Predator
Wednesday 03 February 2010 14:53 | Trailer | kimme1975 | 21 reacties (pc - ps3 - x360)
Aliens vs Predator nieuwe gameplay trailer
Friday 29 January 2010 11:40 | Trailer | Praga | 22 reacties (pc - ps3 - x360)
Vergelijk de oorspronkelijke Aliens vs Predator met de nieuwe
Thursday 21 January 2010 20:58 | Trailer | papfles | 21 reacties (pc - ps3 - x360)
Onthoofdingen troef in Aliens vs Predator 3
Saturday 16 January 2010 13:24 | Trailer | papfles | 49 reacties (pc - ps3 - x360)
Demo Aliens vs Predator bevestigd
Sunday 10 January 2010 13:46 | Nieuws | pieterm | 19 reacties (pc - ps3 - x360)
Bishop vertelt ons over Aliens vs Predator
Thursday 24 December 2009 15:45 | Trailer | ferdi14 | 26 reacties (pc - ps3 - x360)
Aliens vs Predator ontvangt releasedatum UPDATE
Friday 11 December 2009 14:17 | Nieuws | ferdi14 | 33 reacties (pc - ps3 - x360)
Aliens vs. Predator niet in Duitsland
Thursday 12 November 2009 0:01 | Nieuws | ferdi14 | 19 reacties (pc - ps3 - x360)
Strijd gaat verder in Aliens vs Predator 3
Friday 16 October 2009 14:11 | Trailer | papfles | 14 reacties (pc - ps3 - x360)
Mensheid vs Aliens en Predators in nieuwe trailer
Thursday 30 July 2009 14:09 | Trailer | Thallyos | 21 reacties (pc - ps3 - x360)
E3: Ga op jacht in Aliens vs. Predator
Wednesday 03 June 2009 15:25 | Trailer | ferdi14 | 19 reacties (pc - ps3 - x360)

Informatie over Aliens vs Predator 3


Releasedatum: 19-02-2010
Ontwikkeld door: Rebellion Software
Uitgegeven door: SEGA Europe
Genre: FPS
Multiplayer
Beschikbaar op: pc x360 ps3
Age 18+

8.3

0


Al 36 stemmen
Positie op de 9Lives ranking #859 [?]
12 members willen dit spel. Voeg dit spel toe aan mijn wenslijst » 12 members hebben dit spel. Voeg dit spel toe aan mijn collectie »

Video's over deze game

9Lives - next generation gaming Aliens vs Predator multiplayer trailer - 00:03:01 min Meer
Copyright © 2014 Telenet N.V. - Wedstrijdreglement - Algemene voorwaarden - Mobiele website