Electronic Arts

EA lanceert eigen betaalservice op Xbox One
Tuesday 29 July 2014 19:50 | Nieuws | LouGarou | 16 reacties ()
Peter Moore legt uit waarom EA geen handheldgames meer maakt
Tuesday 01 July 2014 22:42 | Nieuws | Michael.Cox | 6 reacties (3ds - psv - mobile - ps4 - xone)
Battlefield Hardline-bèta met een week verlengd
Thursday 19 June 2014 11:22 | Nieuws | StanTem | 3 reacties (pc - ps4)
Battlefield: Hardline-bèta komt ook naar Xbox One
Tuesday 17 June 2014 15:37 | Nieuws | LouGarou | 7 reacties (xone)
Keiharde actie in gameplayvideo van Battlefield Hardline
Monday 09 June 2014 23:30 | Trailer | StanTem | 1 reacties ()
Knotsgekke avonturen in The Sims 4
Monday 09 June 2014 23:01 | Trailer | Ardtieboy | 0 reacties (pc)
Parkour van de bovenste plank in nieuwe Mirror's Edge-trailer
Monday 09 June 2014 22:27 | Trailer | Ardtieboy | 1 reacties (pc - ps3 - x360 - ps4 - xone)
Mirror's Edge laat terug van zich horen
Monday 09 June 2014 21:38 | Nieuws | Ardtieboy | 0 reacties ()
Battlefield Hardline wordt voor de onthulling geteaset met trailer
Sunday 08 June 2014 20:33 | Trailer | StanTem | 6 reacties ()
EA laat oude Battlefields niet in de steek
Friday 11 April 2014 17:30 | Nieuws | JohnnyricoMC | 21 reacties (pc)
Origin stopt met verkoop fysieke game-exemplaren
Monday 31 March 2014 19:48 | Nieuws | LouGarou | 14 reacties ()
Electronic Arts dit jaar niet slechtste bedrijf van Amerika
Tuesday 25 March 2014 9:40 | Nieuws | StanTem | 7 reacties ()
Battlefield 4: Naval Strike PS4-trophies gekend
Wednesday 05 March 2014 13:27 | Nieuws | LazloCootmans | 3 reacties (ps4)
Dungeon Keeper nu ook beschikbaar voor Android
Friday 31 January 2014 11:28 | Mobile | Wimpie | 7 reacties (mobile)
EA trekt stekker uit Nederlandse marketingtak
Tuesday 21 January 2014 20:39 | Nieuws | JohnnyricoMC | 15 reacties (pc - ps4 - digitaal - mobile - wiiu - psv - 3ds - x360 - ps3 - xone)
EA: "F2P-model zal niet domineren op consoles"
Monday 02 December 2013 8:46 | Nieuws | Ardtieboy | 7 reacties (ps4 - xone)
EA: "PS4- en Xbox One-generatie goed voor zes jaar"
Thursday 28 November 2013 20:25 | Nieuws | Ardtieboy | 15 reacties (ps4 - xone)
Praise the Suns!

screenshot of the day

7.3

0

Online multiplayer only games... (Destiny, Titanfall,...)



Zijn helemaal mijn ding Kan ik gedeeltelijk smaken Zijn niets voor mij
Copyright © 2014 Telenet N.V. - Wedstrijdreglement - Algemene voorwaarden - Mobiele website