Crytek Studios

Topontwikkelaar Crytek zit in heel slechte papieren
Tuesday 24 June 2014 16:30 | Nieuws | Praga | 6 reacties (pc - ps3 - xone)
Crytek kondigt Hunt: Horrors of the Gilded aan
Tuesday 03 June 2014 17:34 | Trailer | Praga | 5 reacties (pc - xone - ps4)
Crytek kondigt Homefront: The Revolution aan
Monday 02 June 2014 15:27 | Trailer | Praga | 9 reacties (pc - xone - ps4)
Cryteks Arena of Fate heeft teaser te pakken
Thursday 22 May 2014 12:05 | Trailer | Praga | 7 reacties (pc)
Warface krijgt explosieve launch trailer
Wednesday 23 April 2014 16:15 | Trailer | Praga | 0 reacties (x360)
Crytek’s free-to-play shooter Warface in open bèta op Xbox 360
Thursday 27 March 2014 14:06 | Nieuws | Praga | 2 reacties (x360)
Crytek stelt free-to-play mobile shooter The Collectables voor
Thursday 12 December 2013 10:38 | Trailer | Praga | 4 reacties (mobile)
Voormalig God of War: Ascension-directeur bevestigt nieuwe functie Crytek
Monday 02 December 2013 13:15 | Nieuws | Ardtieboy | 2 reacties (pc - ps3 - x360 - xone - ps4)
Crytek's Warface volgende week beschikbaar
Thursday 17 October 2013 11:44 | Trailer | Praga | 3 reacties (pc)
Crytek introduceert vrouwelijke soldaten in Warface
Thursday 03 October 2013 14:49 | Nieuws | Praga | 10 reacties (pc)
Nieuwe CryEngine krijgt geen nummer toegekend
Friday 23 August 2013 8:20 | Nieuws | ultddave | 8 reacties (pc - xone - ps4 - wiiu)
Crytek-websites vertoonden veiligheidslekken, offline gehaald
Sunday 04 August 2013 9:56 | Nieuws | Michael.Cox | 2 reacties (pc - ps3 - x360 - xone - ps4)
E3 - Ryse: Son of Rome herrijst uit de vergetelheid
Monday 10 June 2013 19:08 | Nieuws | JohnnyricoMC | 8 reacties (xone)
Crytek's Ryse wordt Xbox One exclusive
Wednesday 22 May 2013 14:52 | Nieuws | Praga | 10 reacties (xone)
CryEngine 3 wordt klaargemaakt voor Xbox One
Wednesday 22 May 2013 12:01 | Nieuws | Padawan | 9 reacties (xone)
Ryse en nieuwe Forza-titel bij launch nieuwe Xbox
Thursday 11 April 2013 16:54 | Nieuws | Praga | 3 reacties (x360)
Patch 1.3 van Crysis 3 beschikbaar
Thursday 04 April 2013 16:36 | Nieuws | JanB1908 | 5 reacties ()
Crytek releaset nieuwe versie van de CryENGINE SDK
Thursday 28 February 2013 1:42 | Nieuws | ultddave | 1 reacties (pc)
Cryteks Ryse toch nog in 2013... of niet?
Wednesday 13 February 2013 14:30 | Nieuws | Praga | 3 reacties ()
I tried to think of the most harmless thing. Something I loved from my childhood. Something that could never ever possibly destroy us. Mr. Stay Puft!

screenshot of the day

5.1

0

Wie wint de plek in de AC: Unity tv-spot



Inzending1 Inzending 2 Inzending 3 Inzending 4 Inzending 5 Inzending 6 Inzending 7 Inzending 8
Copyright © 2014 Telenet N.V. - Wedstrijdreglement - Algemene voorwaarden - Mobiele website