Crytek Studios

Warface krijgt explosieve launch trailer
Wednesday 23 April 2014 16:15 | Trailer | Praga | 0 reacties (x360)
Crytek’s free-to-play shooter Warface in open bèta op Xbox 360
Thursday 27 March 2014 14:06 | Nieuws | Praga | 2 reacties (x360)
Crytek stelt free-to-play mobile shooter The Collectables voor
Thursday 12 December 2013 10:38 | Trailer | Praga | 4 reacties (mobile)
Voormalig God of War: Ascension-directeur bevestigt nieuwe functie Crytek
Monday 02 December 2013 13:15 | Nieuws | ardtieboy | 2 reacties (pc - ps3 - x360 - xone - ps4)
Crytek's Warface volgende week beschikbaar
Thursday 17 October 2013 11:44 | Trailer | Praga | 3 reacties (pc)
Crytek introduceert vrouwelijke soldaten in Warface
Thursday 03 October 2013 14:49 | Nieuws | Praga | 10 reacties (pc)
Nieuwe CryEngine krijgt geen nummer toegekend
Friday 23 August 2013 8:20 | Nieuws | ultddave | 8 reacties (pc - xone - ps4 - wiiu)
Crytek-websites vertoonden veiligheidslekken, offline gehaald
Sunday 04 August 2013 9:56 | Nieuws | Michael.Cox | 2 reacties (pc - ps3 - x360 - xone - ps4)
E3 - Ryse: Son of Rome herrijst uit de vergetelheid
Monday 10 June 2013 19:08 | Nieuws | JohnnyricoMC | 8 reacties (xone)
Crytek's Ryse wordt Xbox One exclusive
Wednesday 22 May 2013 14:52 | Nieuws | Praga | 10 reacties (xone)
CryEngine 3 wordt klaargemaakt voor Xbox One
Wednesday 22 May 2013 12:01 | Nieuws | Padawan | 9 reacties (xone)
Ryse en nieuwe Forza-titel bij launch nieuwe Xbox
Thursday 11 April 2013 16:54 | Nieuws | Praga | 3 reacties (x360)
Patch 1.3 van Crysis 3 beschikbaar
Thursday 04 April 2013 16:36 | Nieuws | JanB1908 | 5 reacties ()
Crytek releaset nieuwe versie van de CryENGINE SDK
Thursday 28 February 2013 1:42 | Nieuws | ultddave | 1 reacties (pc)
Cryteks Ryse toch nog in 2013... of niet?
Wednesday 13 February 2013 14:30 | Nieuws | Praga | 3 reacties ()
Crytek overweegt co-op voor Crysis 4
Tuesday 12 February 2013 14:05 | Nieuws | Y@nnick. | 5 reacties ()
Crytek heeft geen zin in Darksiders 3
Tuesday 05 February 2013 8:40 | Nieuws | Praga | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
Crytek toont indrukwekkende nieuwe beelden Warface
Monday 28 January 2013 17:16 | Trailer | Praga | 8 reacties (pc)
Laatste kans op korting Crysis-franchise
Sunday 16 December 2012 22:27 | Nieuws | ultddave | 3 reacties (pc)
Keep your head in the game soldier!

screenshot of the day

2.5

0

Op welk platform horen mmo's thuis volgens jullie?



PC Consoles Beide platformen Hangt van de mmo af Geen mening
Copyright © 2013 Telenet N.V. - Wedstrijdreglement - Algemene voorwaarden - Mobiele website